ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní

Skvělá práce ve výrobě 27 700 Kč/měs., Praha 10

více o nabídce >>

Chcete být součástí nadnárodní společnosti - jedničky na trhu ve vývoji i výrobě léků v Praze? Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky do skvělého týmu na pozici operátora výroby.

Náplň práce:

podílení se na výrobě pevných nebo tekutých léků
obsluha výrobních zařízení (např. adjustační balící linky)
dodržování hygienických zásad na pracovišti
vyplňování příslušné dokumentace

Ideálně SŠ nebo SOU vzdělání ve farmacii nebo potravinářství, ale stačí i zkušenost z čisté výroby (potravinářství, chemie apod.).
Samostatnost, ochota vzdělávat se, učit se novým věcem.
Ochota pracovat ve třísměnném provozu.

Mzda 27 700 Kč/měs. a to není vše!
Příplatky a benefity jako závodní stravování.
Flexi program až 10 000 Kč/rok.
25 dní dovolené/rok.
5 dní zdravotního volna.
Pokud k nám nastoupíte a budete chtít doporučit kamaráda, tak Vám za to bude náležet odměna 10 000 - 30 000 Kč/měs.
Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na Předem Vám děkuji.

Mzda:25300 - 27700 Kč/měs.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Zadavatel:Jana Káninská
Lokalita:Praha
ID inzerátu: 3329226