ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní

CNC operátor v leteckém průmyslu

více o nabídce >>

Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC stroje nebo jste vyučeni v oboru obrábění? Pracovat ve směnném provozu Vám nevadí a lokalita Praha 9 Letňany Vám vyhovuje? Chtěli byste pracovat s nejmodernějšími stroji? Dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

obrábění dílů z ušlechtilých materiálů (titan, nerezové slitiny) na CNC strojích
obsluha a seřizování CNC strojů

SOU v oboru obrábění nebo praxe na obdobné pozici
ochota pracovat ve směnném provozu (třísměnný nebo nepřetržitý provoz)
aktivní a zodpovědný přístup k práci
orientace ve výrobní dokumentaci
chuť se vzdělávat - rozšiřovat si zkušenosti na další CNC stroje

HPP v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 9 Letňany (dobře dopravně dostupné)
Mzdu 32 000 - 40 000 Kč/měs.
5 týdnů dovolené/rok
příspěvek na stravování v jídelně, stravenky v hodnotě 80 Kč za víkendové a noční směny
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 % z hrubé mzdy
příplatky nad rámec ZP - příplatek na odpolední směnu 11 Kč/hod, příplatek na noční směnu 40 Kč/hod, příplatek za nepřetržitý provoz 30 Kč/hod
příspěvek 900 Kč/měs. do Kafeterie
plně hrazená Multi-sport karta a navíc zvýhodněná multi-sport karta pro rodinné příslušníky
příspěvek 1000 Kč/měs. za výkon - bez absence, lékaře

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na Budu se těšit na Vaše reakce.

Mzda:32000 - 40000 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Zadavatel:Jana Káninská
Lokalita:Praha
ID inzerátu: 3329200