Profil firmy    Další pozice

Operátor výroby - Čakovice

Přemýšlíš o změně zaměstnání a toužíš po práci, která není stereotypní? Nabízíme pozici, která je různorodá a rozhodně nenudí. U nás budeš gravírovat, pracovat s ultrazvukem, provádět izolaci, kontrolu a balení. Nečekáme, že budeš mít se všemi zmíněnými úkony zkušenosti, takže Tě na začátku všechno naučíme! Co od Tebe očekáváme SOU vzdělání, manuální zručnost, proaktivní přístup a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. Zdravotní způsobilost bereme jako samozřejmost. Za to vše Tě odměníme základní mzdou 22.000 Kč/měs., ke které přidáme osobní ohodnocení až do výše 3.000 Kč/měs. a příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč/měs. K tomu Ti navíc přidáme stravenky 90 Kč/směnu. Novinka, která neuteče ani Tobě je 13. plat. Dále se můžeš těšit na menší kolektiv a příjemné , moderní prostředí v lokalitě Praha 9 - Čakovice.

Náplň práce zaměstnance:

Provádí a dodržuje sled jednotlivých úkonů
Gravírování pomocí gravírovačky, čištění výrobku ultrazvukem, izolace, finální kontrola, balení
Pracuje se podle svých sil práce není náročná výrobek má 2 kg
Udržuje svěřené prostředky v čistotě

Střední odborné učiliště
Manuální zručnost, pracovitost
Proaktivní přístup k práci
Zdravotní způsobilost pro danou práci
Spolehlivost

Práci na HPP v Praze 9 Čakovicích
Mzdu 22.000 Kč/měs. + osobní ohodnocení 3.000 Kč/měs.
Příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč/měs.
Od roku 2018 navíc 13. plat
Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
Stravenky ve výši 90 Kč/směnu
Dvousměnný provoz: 6:30 - 14:30, 14:30 - 22:30
Konzultace v oblasti zdraví, finance, právo zdarma na pracovišti.

pracoviště:Praha, Praha 9
Nástup:Ihned
Mzda:22000 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Zadavatel:Jana Káninská
Lokalita:Praha
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3329199

Ukázat na mapě