Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Praha - operátor ve farmacii až 31.000,-Kč/měs.

Máte zkušenost s prací ve výrobě a hledáte změnu? Nebo jste čerstvý absolvent?
Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která vyrábí léky. Pracovat budete v ČISTÉM a BEZPRAŠNÉM prostředí. Že nemáte ve výrobě praxi? Nevadí, u nás se vše naučíte!

Jaká je náplň práce?
- podílení se na balení léků
- zapisování výrobní dokumentace
- zajištění chodu linky – příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce

Směnný provoz :
- 3. směnný (po – pátek, víkendy volné), nebo nepřetržitý (12ti hodinové směny - krátký, dlouhý týden = 15 dní v měsíci volno)

PLATOVÉ PODMÍNKY:
A kolik si reálně vyděláte? Od 25 300 Kč/měs. U nás, kromě nástupní mzdy 25 300 Kč/měs., NAVÍC dostanete:
Ve 3. směnném provozu příplatky 2 400 Kč/měs.
V nepřetržitém provozu příplatky 6000 Kč/Měs.

Lokalita:
Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TEL:

PETRA SOMMEROVÁ

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!!

zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, ale ne nutností
ochota práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
manuální zručnost – šikovné ruce

PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ = BALÍČEK 6 000 Kč/měs. po dobu 6ti měsíců (v případě stěhování za prací)

NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas, o víkendu, ale i za směnný provoz (ve výši od 2 400 Kč )

OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 Kč
nárok na FLEX PROGRAM (kulturní vyžití, lítačka…) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ NOVÉHO ZAMĚSTNANCE 10 000,- Kč

25 DNÍ DOVOLENÉ

- A JINÉ ...

Mzda:25 300 - 31 000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha