Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

PROVOZNÍ TECHNIK-Dispečer

Pro zajištění kompletní technické správy administrativní budovy na Praze 5 přijmeme pracovníky na pozici PROVOZNÍ TECHNIK-Dispečer/elektrikář

Náplň práce:
Kontrola a vyhodnocení provozních parametrů moderních technických zařízení budov – elektrických, mechanických systémů topení, větrání, chlazení, klimatizace, ZTI, elektronických a protipožárních systémů
Obsluha zařízení pomoci automatizovaných systémů řízení MaR a lokálních regulátorů
Přijímání požadavků (údržba, opravy, havarie, reklamace) v rámci dispečerské činnosti (HELPDESK) a aktivní spolupráce při jejich řešení včetně kontroly provedení
Preventivní údržba, běžná údržba a odstranění poruch na technickém zařízení a vybavení budov, opravy výměnným způsobem
Hlídání havarijních stavů a koordinace činností při jejich řešení
Dohled nad činností odborných dodavatelských servisních firem, součinnost s dodavateli
Pravidelná preventivní kontrolní činnost zařízení a technologických celků TZB
Zpracování podkladů pro reklamačních řízení
Kontrola a odečty spotřeb energií
Servisní a další činností dle požadavků provozů a pokynů vedoucího provozu
Denní práce na PC (Office, CAFM , AutoCad a BIM výhodou)

Požadujeme:

elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50 §6 (a vyšší)
praxe v oboru Technik správy budov, Dispečer , Údržbář objektů
Znalost v oboru automatizace, obsluhy TZB systémů výhodou
Technická zručnost. ochota učit se novým věcem
Zkušenost základní práce s PC – MS Office
odpovědnost, loajalita, samostatnost, komunikativnost, asertivita
Bezúhonnost

Nabízíme:

Příležitost získat dlouhodobé perspektivní zaměstnání
Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
Práce v moderní administrativní budově
Čtvrtletní a roční bonusy
Nástup možný ihned a také od 1.4.2019
Práce na plný úvazek
Mzda 35000-40000,-
Široký výběr zaměstnaneckých výhod například :
Bonus za přivedení zaměstnance
Zvýhodněné volání pro celou rodinu
Vánoční soutěže o hodnotné ceny
Akce zaměstnanec roku aj...

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vás u osobního pohovoru.

Telefonní číslo uvedené v kontaktech je dostupné v pracovní dobu od 7:30 hod do 16:00 hod.

Mimo uvedenou pracovní dobu se prosím obracejte na telefonní číslo.

Máte zájem o pozici v naší firmě, ale aktuálně vystavená pozice Vás nezaujala? Není nic lehčího než se na nás obrátit na bezplatné lince a naše personální oddělení Vás bude kontaktovat.

Nástup:01.04.2019 -
Mzda:35 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha