Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Vedoucí směny (Shift Leader) UGO Salaterie v OC Arkády Pankrác:)

Rádi řídíte kolegy a jste fanouškem čerstvých šťáv a salátů? Organizujete sebe i ostatní a máte přirozenou autoritu? Chcete získat zkušenosti s vedením lidí a získat praxi pro budoucí manažerské pozice?

Právě rozšiřujeme náš tým UGOfandů o novou posilu, na pozici:

VEDOUCÍ SMĚNY SALATERIE pro provozovnu v OC Arkády Pankrác

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
● aktivní řízení a organizace směny, podílení se na vedení salaterie
● připravovat a prodávat UGO produkty – šťávy, polévky, saláty
● servis zákazníkům
● kontrola kvality vydaných pokrmů

CO SE U UGO CENÍ?
● flexibilita a samostatnost
● chuť se učit a pracovat v týmu
● komunikativnost a příjemné vystupování
● aktivní zákaznický přístup
● zkušenost v gastroprovozu výhodou
● vztah ke zdravému životnímu stylu
● zvládání stresových situací

CO VÁM UGO NABÍZÍ?
● možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek
● férové ohodnocení
● benefity (zaměstnanecká sleva až do výše 60%, stravenky, možnost Multisport karty, zajímavá školení a workshopy)
● příležitost naučit se něco nového
● skvělý kolektiv
● rychlý kariérní postup
● zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola
● platové ohodnocení od 25 000 Kč

UKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA. V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis.
Těšíme se na Vaše reakce.
Spol. UGO TRADE provozuje největší Česko-Slovenskou síť FRESHBARŮ &amp; SALATERIÍ - vyrábějící produkty zejména z čerstvého ovoce a zeleniny. Aktuálně poskytujeme našim zákazníkům alternativu zdravého stravování na 83 místech. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

Mzda:25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, MD
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha