ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní

Operátor nápojové výrobní linky 25 000 - 35 000 Kč

více o nabídce >>

Chceš být součástí druhé největší potravinářské firmy na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek a bramborové chipsy Lay's? Hledáme právě Tebe !

Náplň práce:
-budeš se starat o plynulý chod výrobní linky
-přenastavovat linky pro různá balení
-udržovat zásoby materiálu
-starat se o opravy strojů
-čistit a uklízet zařízení + administrativa

- zkušenosti ve výrobě i v potravinářství výhodu
-dobrá fyzická kondice, manuální zručnost
-ochota pracovat na směny (12 hod směny)
-základní schopnost práce s PC (MS Excel, SAP)
-spolehlivost, pracovitost a flexibilita

-práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou
-náborový příspěvek 7 000 Kč
-příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy
-obědy za 35 Kč (stravování zajištěno na pracovišti)
-příspěvek až 1 000 Kč na dopravu
-příspěvek až 5 000 Kč na ubytování
-nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
-životní a úrazové pojištění
-výhodný firemní mobilní tarif
-další benefity formou kafeterie (5000 Kč/rok)
-pracovní oděv
-odborná školení

Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B)

Mzda:25000 - 40000 Kč/měs.
Počet míst:9
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ
vzdělání:Základní

Zadavatel:Petra Procházková
Lokalita:Praha
ID inzerátu: 3132104