Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

OBCHODNÍ ŘEDITEL / ŘEDITELKA

Naše nabídka je výzvou pro schopného managera - obchod na Praze 2.

Budete hodnocen za dosahované výsledky!
Se svým obchodním týmem získáte maximální seberealizaci!

Náplň práce
• zodpovědnost za chod obchodu
• zodpovědnost za přímou komunikaci s dodavateli

Jste – li člověkem, který odpovídá svou touhou, vlastnostmi a schopnostmi našemu popisu a požadavkům, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme Vám takové podmínky k Vaší práci a k Vašemu osobnímu rozvoji, které jinde nenajdete.

K Vašemu CV připojte prosím motivační dopis

Hledáme aktivní osobnost, která:
• má vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (s ekonomickým zaměřením)
• je soutěživá, baví ji mít dobré výsledky a udělá pro ně maximum
• je logicky uvažující, používá selský rozum
• má vlastní iniciativu a osobní řešení
• je pozitivní, se smyslem pro realizaci cílů
• je spolehlivá
• hledáme osobnost na dlouhodobou spolupráci
• výborné komunikační dovednosti a zkušenosti s vedením týmu

práci v dynamické společnosti
Vaši osobní perspektivu, pracovní i osobní růst
výborné platové ohodnocení
přátelský a akční kolektiv spolupracovníků, kteří táhnou za jeden provaz
finanční benefity a odměňování

Mzda:25 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Praha