Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Edukátor/ka v kultuře

ODPOVĚDĚT >>
Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

NÁPLŇ PRÁCE: organizační zajištění kulturně-osvětových akcí místního významu, koordinace místa, času, pořadatelského zajištění. Tvorba a realizace vzdělávacích programů v oblasti kulturního dědictví pro nejrůznější cílové skupiny. Příprava a tvorba didaktických materiálů ke stálé expozici, výstavám, edukačním a muzejním programům. Příprava výstav a akcí, pomoc při obměněně expozic. Průvodcovská činnost (doprovázení skupin návštěvníků, komentované prohlídky výstav a expozic, vedení edukačních programů. Informační a pokladní služby. Komunikace se školami a dalšími cílovými skupinami. Příprava dotačních žádostí a realizace projektů v oblasti kultury a vzdělávání či spolupráce na nich.
DALŠÍ POŽADAVKY: pedagogické vzdělání, popř. vzdělání v humanitních oborech - historie, dějiny umění, muzikologie apod., umělecké vzdělání v oblasi hudby nebo výtvarného umění. Dobré komunikační a koordinační schopnosti a dovednosti. Příjemné vystupování a projev. Dobrá orientace ve způsobech interpretace a prezentace daného tématu. Tvůrčí dovednost, manuální zručnost. Pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce. Časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému. Výpis z rejstříku trestů. Řidičský průkaz výhodou.
NABÍZÍME: pracovní úvazek na 12 měsíců s možností prodloužení, tříměsíční zkušební doba, konečná výše platu dle doložitelné praxe (platová třída 10), možnost osobního ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky. Předpokládaný nástup 1.9.2022 nebo dohodou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky. Termín podání přihlášky je 31.7.2022. Více informací a podmínky přihlášky naleznete na www.cbmpolicka.cz/cz/


pracoviště:Polička, Polička
Nástup:01.09.2022 -
Mzda:21260 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:Městské muzeum a galerie Polička (Úřad práce)
Lokalita:Polička
ID inzerátu: 4189911     Vloženo: 25.06.2022
ODPOVĚDĚT >>
Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí