Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nymburk >>

Ekonom společnosti, 60 - 70 000,-/měs., služební auto, mobilní telefon, PC

více o nabídce >>

Popis pozice:
Pro stabilní montážní společnost založenou v roce 1991 působící v oblasti energetických staveb se sídlem v Kolíně, hledám kandidáta na pozici Ekonoma společnosti. Společnost má 100 zaměstnanců a roční tržby ve výši 240 mil. Kč.

Na této pozici budete mít na starosti:
tvorbu finančních plánů a reportů hospodaření
přípravu podkladů pro řízení a plánování strategických cílů
řízení finančního účetnictví a daní
přípravu podkladů k realizovaným projektům
řízení práce ekonomického, účetního a personálního oddělení (menší kolektiv)

Společnost hledá kolegu/kolegyni, u kterého ocení následující znalosti a dovednosti:

SŠ vzdělání ekonomického směru, VŠ vzdělání je velkou výhodou
orientace v podvojném účetnictví a daních
znalost problematiky daní stavební montážní firmy a daní z nemovitostí
zkušenost s tvorbou roční účetní uzávěrky a jednání s auditory a bankami
prokazatelná praxe ekonoma společnosti (ideálně stavebně-montážní společnost)
znalost účetních programů (Aconto vítáno)
znalost MS Office, MS Excel v nadstandardní úrovni

Společnost ocení aktivní a komunikativní osobnost, která se chce vzdělávat a přijímat nové výzvy. Ráda ve svém týmu přivítá kolegu/kolegyni, který umí dotáhnout svěřený úkol, je zodpovědný a flexibilní, zvládne pracovat samostatně i v týmu. Délka praxe a vzdělání není rozhodující.

Co vám společnost za to vše nabízí:
velmi dobré platové ohodnocení
služební vozidlo
služební mobilní telefon a PC i pro soukromé účely
zázemí úspěšné společnosti s potenciálem růstu
flexibilní pracovní dobu, možnost home-office dle domluvy
vzdělávání dle vašich preferencí – možnost profesně se rozvíjet
příjemný a přátelský kolektiv, který vám v začátcích se vším pomůže
penzijní připojištění

Pokud vás tato pozice zajímá, těším se na vaše životopisy.

Mzda:60 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Poděbrady