Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Skladový manipulant s VZV v zásilkové společnosti, až 35 000 Kč, zálohy!

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Plzni - Skvrňanech, hledáme skladníky s praxí na VZV.

Náplň práce:
• vykládky a nakládky přepravních vozidel s pomocí VZV nebo ručně
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:
• dvojsměnný provoz: ranní 5:00- 13:30 a odpolední 13:00 - 21:30
• možno i jako spolupráce na DPČ:
- ranní směny od 5:00 - 10:00, nebo odpolední směny od 14(15):00 - 20:00
- řidiči VZV 180 Kč/hod.
- ruční manipulanti 150 Kč/hod.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky (denně mezi 8. a 18. hodinou).

V případě zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání stručného životopisu.

• fyzickou zdatnost, spolehlivost
• zkušenost s prací na VZV - platné oprávnění podmínkou, případně obnovíme
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - můžeme za Vás kompletně zařídit
• doložení výpisu z rejstříku trestů
• zpočátku agenturní zaměstnání

• HPP nástupní základní mzdový tarif 25 000 Kč + až 8 000 Kč měsíčně osobní ohodnocení + stravné, tedy až 35 000 Kč
• příspěvek na stravu ve výši 75 Kč čistého za odpracovanou směnu
• proplacení veškerých případných přesčasů s 25% příplatkem
• DPČ 180 Kč/hod řidiči VZV, 150 Kč/hod ruční manipulanti
• možnost vyplácení průběžných záloh
• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned, nebo dle dohody

Mzda:25 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Základní

Lokalita:Plzeň