Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Vedoucí týmu! - až 28 000Kč, nástup ihned!

Máte organizační schopnosti? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti z výroby?

→ Máme pro Vás skvělou nabídku!

Vaším úkolem bude: zajištění chodu výroby, zaučení nových pracovníků, organizace práce, vedení týmu - cca 5 - 15 pracovníků.

Je to práce pro Vás? Zavolejte nám na níže uvedené kontakty nebo dejte tlačítko → odpovědět← a pošlete nám kontakt a my se s Vámi spojíme ihned jak to bude možné!

Jsme tu pro Vás také na naší pobočce v centru Plzně - Klatovská třída 528/ 6 v Plzni, 4. patro po - pá 10.00 - 16.30!

• chuť do práce, 100% spolehlivost
• organizační schopnosti
• manuální zručnost
• komunikativnost

Není se třeba ničeho obávat! VŠE VÁS NAUČÍME!

• dlouhodobou spolupráci na DPČ, pokud budeš chtít i na HPP
• důkladné zaškolení, možnost naučit se něco nového
• až 175 Kč/ hod
• nástup ihned!
• svoz z centra Plzně zdarma (min. 5 zastávek po Plzni, cesta do práce je max 25 min)
• zálohy až 2x za týden pokud budeš potřebovat
• možnost ubytování v dosahu svozové dopravy

Mzda:22 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Plzeň