Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

LOGISTIK se sportovním duchem a aktivní AJ

Na úvod základní info: malý progresivní pracovní tým v centru Plzně, prestižní produkt v oblasti luxusního sportovního vybavení s řadou patentovaného řešení - komponenty, jež se vyrábějí v Asii, vývoj v USA, příjemné pracovní podmínky (maximálně možná flexibilita při výkonu práce, možnost homeoffice, pozitivně a sportovně laděný pracovní tým aj.).

Budete zajišťovat realizaci zakázek a koordinovat dodávky zboží z Asie (zejm. Čína, Taiwan) do Evropy zákazníkům, příp. do bezcelního skladu, budete komunikovat se zahraničními dodavateli i zákazníky v angličtině, dojednávat termíny, objemy dodávek dle požadavků zákazníků. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit koordinace dodávek zákazníkům co do termínů a množství ve spolupráci s logistickým partnerem, který na základě smlouvy obhospodařuje sklady. Budete realizovat dodávky zboží od dodavatelů a zajišťovat expedici zákazníkům. Dále budete připravovat smluvní kontrakty s dodavateli a tyto aktivity koordinovat s centrálou v USA. Budete se podílet na tvorbě cenových rozborů, analyzovat marže ve spolupráci s účetní společnosti. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit objednávání zboží na základě statitstik a výhledů od obchodníků, v případě potřeby pak vyhledávání nových potencionálních dodavatelů.

Hledám pečlivého, aktivního uchazeče, který ocení práci ve skvělém menším pracovním týmu. Vítán je i zájemce na začátku profesní dráhy, příp. s krátkodobou zkušeností z logistiky či zákaznického servisu.

Nástup do PP: dohodou

SŠ/VŠ vzdělání
dobrou znalost angličtiny, další jazyk výhodou
předcházející zkušenosti s logistickými procesy (stáž, praxe apod. výhodou)
aktivní přístup k práci
velmi dobrou schopnost komunikace
zkušenost s IS SAP výhodou
ŘP sk. B

motivující finanční ohodnocení
zajímavou a různorodou práci s rozsáhlými kompetencemi
výborné podmínky pro další profesní růst a rozvoj uchazeče
atraktivní pracovní náplň mezinárodní společnosti

Info o zaměstnavateli
společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti výroby a obchodu se sportovním vybavením, mateřská centrála v USA

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Plzeň