Profil firmy    Další pozice

ODBORNÁ POZICE DO VÝROBY kmenový stav NÁBOROVÝ BONUS 50.000 Kč!

Jste manuálně zručný? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti? Chcete dostat za nástup 50.000 Kč? Chcete mít po práci čas na rodinu a své koníčky? Nevadí Vám práce na 3směny? A k tomu si vydělat zajímavé peníze?
Pak čtěte dále….
Hledáme pracovníky na pozici NAVÍJEČ do společnosti, která je největším světovým nezávislým výrobcem turbogenerátorů.

Náplň práce:
* práce v Navijárně statorů a rotorů dle výkresů a technologických postupů
* zakládání a tvarování cívek, izolování, pájení, nasazování obručí, příprava na elektrické zkoušky, provádění oprav u zákazníků

* vyučení v oboru elektromechanik nebo elektromontér (podmínkou)
* praxe v oboru vítána
* zručnost, pracovitost, odpovědnost k vykonávané práci
* schopnost práce v kolektivu

* nástup IHNED či DOHODOU
* práce na HPP do KMENOVÉHO STAVU
* místo výkonu práce: Plzeň
* zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000 Kč (20.000 Kč po zkušební době, 15.000 Kč po dalších 3 měsících a 15.000 Kč po dalších 3 měsících)
* třísměnný provoz R/O/N (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6)
* výborná dopravní dostupnost – MHD
* práce ve stabilní mezinárodní společnosti
* čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
* dovolená ve výši 5 týdnů ročně
* moderní firemní stravování
* firemní akce - letní grilování, podzimní bowling

pracoviště:30100, Plzeň
Nástup:Dle domluvy
Mzda:25000-30000 Kč/měsíčně
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel:Petra Klímová
Lokalita:Plzeň
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3142291

Ukázat na mapě