ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

VYDĚLEJ SI AŽ 25 000 KČ V NAŠÍ SPOLEČNOSTI

více o nabídce >>

Přijímáme nové kolegy/-ně do automotive výroby v Plzni na Borských polích.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vaší náplní práce bude obsluha poloautomatických strojů, kontrola kvality výrobků.

Jaké máme požadavky?

Hledáme nové kolegy/-ně kteří budou plnoletý, pečlivý, ochotní pracovat na třísměnný provoz po osmi hodinách, manuálně zruční a s trestní bezúhonností. :-)

Platové ohodnocení:

Základní mzda je 21 500 Kč, ale tím to samozřejmě nekončí, máte možnost získat bonus až 20% z hrubé mzdy, takže Váš nástupní plat může být až 24 500 Kč.
Jistě Vás také potěší i benefity jako například 25 dní dovolené, 13. Plat, závodní stravování, příspěvek na dopravu a samozřejmostí je i NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě mě kontaktujte na e-mail: nebo můžete zavolat na tel.: .

Těšíme se na Vás :-)

Mzda:21500 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Zadavatel:Jaroslava Týmalová
Lokalita:Plzeň
ID inzerátu: 3128251