Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Příprava výroby (GR)

více o nabídce >>

Jaká bude Tvoje pracovní náplň?

- příprava komponentů pro výrobu
- kontrola správnosti, kvality, kvantity a roztřídění materiálu
- občasné zvedání břemen (práce je vhodnější pro muže)
- transport na jednotlivé pracoviště po výrobní hale pomocí ručně vedeného vozíku
- spolupráce s týmem přípravy a reportování nadřízenému

Co od Tebe požadujeme?

- základní znalost PC nutností
- dobrý zrak
- týmový hráč
- velké pracovní nasazení, pečlivost a spolehlivost
- zodpovědný přístup k práci
- zkušenost se skladováním a výrobním procesem výhodou

Jaká je naše nabídka?

- jednorázový bonus 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky
- smlouva na hlavní pracovní poměr s naším klientem
- odpovídající mzdové ohodnocení + možnost ročních bonusů až do výše jednoho platu
- příspěvek na penzijní připojištění
- dovolenou navíc
- dotované stravování a občerstvení na pracovišti
- placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
- jazykové a vzdělávací kurzy zdarma
- cenově zvýhodněné produkty zákazníků
- firemní akce a vstupenky na kulturní představení

Ve výrobě pracujeme v nerovnoměrném rozvržení pracovních směn. V nízké sezoně (leden - srpen) střídáme od pondělí do pátku: noční/odpolední/ranní, ve vysoké sezoně (září - prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční/odpolední/ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna.
Rozpisy směn jsou k dispozici k nahlédnutí při výběrovém řízení.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Mzda:18 000 - 21 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Plzeň