Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Písek >>

Pracovník kontroly kvality (m/ž), Horšovský Týn. Ubytování.

Pracujte pro společnost, která vyvíjí a vyrábí obaly pro léky a kosmetiku v Horšovském Týně. Nabízíme Vám velice atraktivní mzdové podmínky, týdenní zálohy a k dispozici Vám bude po celou dobu zaměstnání naše koordinátorka.

Co budete dělat?
přímo ve výrobní hale odebírat výrobky ke kontrole a následně je přeměřovat v laboratoři oddělení kvality
obsluhovat 3d měřicí stroje
vizuálně kontrolovat díly a vyplňovat výrobní dokumentaci
spolupracovat se zaměstnanci výroby
práce spíše vsedě

Směnný provoz:
nepřetržitý, 12h směny (3 dny ranní , 3 dny volna, 3 noční, 3 dny volna)

SOU/OU technického zaměření nebo praxe na obdobné pozici
samostatnost, pečlivost a smysl pro detail
ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny)

nástupní mzda v rozmezí 26 820 - 32 080 Kč brutto, dle znalostí a zkušeností
osobní ohodnocení měsíčně až 10 % ze základní mzdy
příspěvek na stravování v podnikové jídelně
ubytovaní zajištěno
týdenní zálohy
dovolená 25 dní ročně
péče koordinátorky
možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
stabilní práce na HPP
nástup ihned nebo dohodou

Mzda:30 000 - 36 500 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Písek