ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Elektromechanik

více o nabídce >>

Jsi týmový hráč? Baví Tě hrabat se všem, co začíná slovem elektro...? Jsi ochoten pracovat v nepřetržitém provozu (krátký x dlouhý týden)? Pak hledáme právě TEBE...
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou v oblasti automotive, hledáme šikovného, spolehlivého a hlavně nadšeného ELEKTROMECHANIKA přímo do kmene.

Náplň práce:
opravy a údržba montážních linek
vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů
mechanické opravy zařízení a přípravků na dílenských strojích
opravy a údržba obráběcích center řízených systémem FANUC
diagnostika závad na strojích pomocí počítače a jejich odstraňování
základy programování PLC automatů , zálohování dat a programů

vyučení v oboru elektromechanik, automechanik (není podmínkou, když to doženeš svým zápalem a nějakou zkušeností)
osvědčení o vyhl. č. 50/78 Sb, § 6 - (opět pouze výhodou, NE podmínkou)
zkušenost s opravou strojů (elektrickou a mechanickou)
orientace ve výkresové a technické dokumentaci

zajímavou práci, ve které nehrozí žádná nuda
super pracovní kolektiv
dobré mzdové ohodnocení
možnost trvalého vzdělávání a kariérního růstu
dovolená 5 týdnů
příspěvek na dojíždění
dotované ovědy
akce, zájezdy, aktivity pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Na oplátku očekáváme:
vysokou motivaci, zájem, tvořivost a týmovou práci

Mzda:25000 - 35000 Kč/měs.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Zadavatel:Marcela Bočková Molková
Lokalita:Písek
ID inzerátu: 3554435