Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Písek >>

Dělnické profese, nábor kmenových zaměstnanců Písek od 20.000 Kč/měs.

Nevadí ti fyzická práce a chceš si vydělat hodně peněz? Máme pro Tebe jedinečnou příležitost získat stabilní práci a být kmenový zaměstnanec. Hned při nástupu dostaneš smlouvu na dobu neurčitou a už po 1 roce můžeš postoupit na vedoucí nebo lépe kvalifikované pozice.

Skvělá příležitost pro absolventy SOU a SŠ / VŠ technického zaměření. Uplatnit své znalosti a zkušenosti zde mohou i elektrikáři, elektromechanici, automechanici, autotronici a pod.

Místo výkonu práce: Písek

Třísměnný provoz

Nástup - dle domluvy (pokud jsi zaměstnaný a úspěšně projdeš při pohovoru - rádi si na tebe počkáme)

Před tím než nastoupíš půjdeš na osobní pohovor, kde se dozvíš všechny potřebné informace o společnosti, finančním ohodnocením a benefitech a půjdeš si prohlédnout pracovní pozici.

Náplň práce:
- obsluha strojů
- zakládání a odebírání dílů
- kontrola kvality
- práce ve skladu

Pokud máš o tuto nabídku práce zájem - zašli nám životopis a my tě budeme sami kontaktovat nebo nás můžeš navštívit v naší kanceláři Manpower, Žižkova 182, 397 01 Písek (nad hlavní poštou)

Tel.:,

- stabilitu
- prokazatelnou praxi alespoň 2 roky / vzdělání SOU
- fyzickou zdatnost

Nabídka pro Tebe:
ZÁKLADNÍ MZDA
- OD 20.000 Kč/měs.

PŘÍPLATKY
• Noční směna 20%
• Příplatky za práci o víkendu (nad rámec ZP) 20 %
• Svátek 100 %
• 25 dní dovolené

OSTATNÍ BENEFITY
• Příspěvek na dopravu
• na extra směny taxi
• Po zapracování jednorázová odměna 2000,-
• Rozsáhlý cafeteria systém - 1.000 – 3.900 Kč/ čtvrtletí
• Měsíční odměny od mistra výroby dle plnění

Pololetní bonusy
• Odměny pro dělnické pozice za zlepšovací návrhy ve výrobě

• Pracovní oblečení
• Příspěvek na stravu

Možnost kariérního postupu na vyšší pozice

Mzda:20 000 - 33 000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Písek