Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pardubice >>

Interiérový specialista – obchodník- Pardubice

více o nabídce >>

Interiérový specialista – obchodník- M-byt s.r.o. Pardubice

Jsme obchodní firma, která se věnuje prodeji nábytku a bytových doplňků zároveň pro naše klienty poskytujeme službu bytového architekta na tuto pozici hledáme:

- pracovníka pro návrhy bytových i komerčních interiérů, návrhy kuchyní

Požadujeme:

znalost grafického programu SketchUp na vyšší úrovni
komunikační a obchodní schopnosti na vysoké úrovni
znalost v oboru nábytek, tvorba nábytku, znalost nábytkářského trhu
technické schopnosti a myšlení, estetické cítění
proaktivní myšlení

Nabízíme:

zajímavou a různorodou pracovní náplň
práce v příjemném prostředí rodinné firmy
dobré platové ohodnocení na jehož výši se podílíte sami
možnost realizace vlastních nápadů
možnost práce na ŽL
možnost nastavení individuálních podmínek
dobrá dopravní dostupnost, možnost parkování

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Pardubice – Trnová
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Plat: 18000 – 30000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: vyšší odborné
Požadované jazyky: čeština (výborná) nebo angličtina (mírně pokročilá)
Pozice je vhodná pro absolventy.

Mzda:18 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Pardubice