Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pardubice >>

Plánovač výroby s AJ

Máme pro Vás skvělou příležitost účastnit se rozvoje úspěšné mezinárodní společnosti ve východních Čechách zabývající se návrhem, vývojem a výrobou produktů, bez kterých se neobejde žádný průmysl. Společnost se zabývá obalovým materiálem a hledá posilu na pozici Plánovače výroby a nákupu
Místo výkonu práce: Pardubice Co Vás čeká?
- na starosti budete mít plánování výroby a nákupu materiálu, příprava kapacitních plánů,
- mezi vaše další úkoly bude patřit kontrola KPI, tvoření kapacitního plánu
- komunikace napříč odděleními (obchodní oddělení, zákaznický servis...)
- lokální podpora procesu plánování (příprava výroby, kmenová data, řízení výrobních kooperací)
- sledování a vyhodnocení změn odvolávek v návaznosti na výrobní plán a kapacit závodu
- práce v excelu, reporting nadřízenému
Co Vás čeká?

- aktivní znalost anglického jazyka - komunikovat budete slovem i písmem
- zkušenosti s plánováním výroby
- analytické myšlení
- dobrá znalost excelu

- těšit se můžete na individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- možnost osobního rozvoje ve stabilní mezinárodní společnosti
- flexibilní pracovní doba

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Pardubice