Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karlovy Vary >>

Vychovatel ve vězeňské službě

více o nabídce >>

Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.:, e-mail:
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru kolegu na pozici Vychovatel. Nabízíme
perspektivní a stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu, přátelského zázemí a
v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.
Náplň a druh práce
- Vykonávání komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na
celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a resocializaci vězněných osob.
- Zajišťování cílených opatření k optimalizaci vzdělávacího procesu odsouzených osob.
- Realizace protidrogové prevence v rámci věznice.
Očekáváme
- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- požadované nejnižší možné vzdělání - vyšší odborné vzdělání nebo maturitní vzdělání
s praxí u bezpečnostních sborů
- Plat 30 000,- Kč - 40700,- Kč - včetně zvláštního příplatku - dle praxe, po
zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,,
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 200 hodin dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního
volna,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního
zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování,
rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné
půjčky.

Nástup:11.05.2023 -
Mzda:32 500 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrov