Lékař/ka - oddělení pracovního lékařství

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Kontakt - tel.:, e-mail:

Délka pracovního vztahu: 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
- lékařské činnosti v oboru pracovní lékařství
- poskytování komplexních pracovně-lékařských služeb se zaměřením na rizikové práce
- konzultační a poradenská činnost v problematice ochrany zdraví při práci
- provádění očkování včetně poradenské a konzultační činnosti v oblasti cestovní medicíny

Očekáváme:
- VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství
- přednost má zájemce se specializovanou způsobilostí v oboru pracovní lékařství, všeobecné praktické lékařství, vnitřní lékařství nebo hygiena a epidemiologie, případně absolventi základního kmene před atestací v uvedených oborech
- u absolventů základního kmene uvedených oborů složení atestace v nejbližším termínu
- aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání
- bezproblémový přístup k lidem a schopnost alespoň základní komunikace v angličtině slovem i písmem
- zdravotní způsobilost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme:
- zajímavou práci na specializovaném oddělení pracovního lékařství, které poskytuje komplexní pracovně-lékařské služby pro smluvní klienty podniků, jejichž zaměstnanci vykonávají multirizkové práce (hluk, prach, vibrace, fyzická zátěž, chemické látky apod.)
- pracoviště je nadstandardně vybaveno rozsáhlým přístrojovým vybavením pro řadu odborných vyšetření (spirometrie, prstová pletysmografie, audiometrie, EKG, EMG apod.)
- atraktivní práci v ambulanci očkování a cestovní medicíny, která je součástí oddělení
- možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání na pracovišti, které je držitelem akreditace MZ ČR pro vzdělávání lékařů v oboru pracovní lékařství
- 6 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna / rok
- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružnou pracovní dobu - pouze denní směny
- příspěvek na stravování
- pracovní úvazek minimálně 0,8

pracoviště:Ostrava, Ostrava
Nástup:02.01.2024 -
Mzda:38 980 - 63 580 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Firma:Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (Úřad práce)
Lokalita:Ostrava