Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Nabídka již není aktivní

Mechanik - příspěvek na dopravu a smlouva na neurčito

více o nabídce >>

HLEDÁME ELEKTRO/MECHANIKY ÚDRŽBY

Jaká by byla Vaše náplň práce:
- být součástí týmu, který se stará o naše zařízení, podílí se na jejich instalaci a učí se novým věcem (postupně krok za krokem)
- být zodpovědný za preventivní a periodické prohlídky výrobních zařízení
- aktivně odhalovat a analyzovat problémy na našich automatických zařízeních
- realizovat nápravná opatření
- spravovat agendu náhradních dílů (dostupnost zásob, jejich objednávání a komunikace s dodavateli)
- denně komunikovat s mistry výroby, procesními inženýry a vedením údržby
- provádět zálohu softwaru, diagnostiku HMI panelu a PLC Siemens (znalost Allen Bradley výhodou)
- připravovat kategorizaci a inventář PLC hardwaru

Jaké znalosti a dovednosti by jste měl mít:
- hledáme kolegu se zkušeností s elektro údržbou výrobních zařízení
měl by jste se umět orientovat v elektro dokumentaci
- jste minimálně vyučen (technický směr) a má prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- máte platnou zkoušku z vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6 (osoba znalá)
- máte znalost programovacího SW TIA Portal (výhoda)

A co za to:
- Najdete u nás odpovídající mzdu včetně odměny za vykonanou práci a příspěvku na dopravu
- Samozřejmostí je naše péče o vás a systém benefitů v podobě stravenek (v hodnotě 123 Kč)
- příspěvku na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty v hodnotě 1.000 Kč na měsíc
- příspěvku na penzijní pojištění v hodnotě 1.000Kč na měsíc
- 25 dní dovolené a 2 dny SICK DAY.

Ale především u nás najdete tým lidí, který se na Vás těší a pomůže Vám s Vaším zaškolením.
Nástup možný po dohodě, dle možností vybraného kandidáta. Smlouva je ihned na dobu neurčitou.
Naše zaměstnance podporujeme v odborném růstu a poskytujeme jim potřebná školení a certifikace.

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi? Skvělé!
Pošli svůj životopis a domluvíme se na osobní schůzce.

Mzda:33000 - 45000 Kč/měs.
Počet míst:3
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Ostrava
ID inzerátu: 4250888     Vloženo: 22.11.2022
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01