Profil firmy    Další pozice

Vizuální kontrolor/ka, 3.směnný provoz, 27-33000 Kč, nást.bonus

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Jste příznivcem automobilů? Chcete se podílet na výrobě jejich  dílů?

Nabízíme Vám stabilní práci přímo do kmene společnosti  ve výrobě kol .

3 směnný provoz - R -N - O , víkendy volné.

Pracovní náplň:

- Finální kontrola hotových výrobků před expedicí zákazníkovi

- Kontrola kola vizuálně na vyloučení vad

- Manipulace s koly na dopravníku (nezvedá se, přetáčí se)

- Naučíte se rozpoznávat vady dle specifikací

- Střídání se s pracovištěm balení kol a 200 % kontroly

co od vás očekáváme

- Vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti

- Schopnost se naučit specifikaci zákazníků

- Dovednost správně rozpoznávat detaily na hotových výrobcích

- Schopnost samostatně se rozhodovat, ale i vycházet dobře s týmem

- Podmínkou je oční prohlídka

co vám nabídneme
Plat nad průměrem regionu 27000 až 33 000 Kč
Měsíční prémie
Docházkový bonus
Příplatky za rizika spojené s pracovní pozicí
Příplatky za směnný režim
Příplatky za bezúrazový provoz
13. a 14. plat, každoroční plošné i individuální navýšování mezd
Nástupní bonus 20000 Kč
25 dnů dovolené
Příspěvky na životní a penzijní pojištění
Program Benefit Plus, roční příspěvek na sport, léky kulturu
Benefit ELA - anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie
Karta Multi sport
Zaškolení, profesní vzdělávání, vstřícné jednání
Závodní dotované stravování včetně kantýny
Příspěvky na tábory dětí
Bezplatné nápoje v horkých dnech
Zvýhodněné balíčky od T-mobile pro zaměstnance a rodinné příslušníky

pracoviště:Ostrava, Ostrava
Nástup:16.05.2022 -
Mzda:27000 - 33000 Kč/měs.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel:Jana Warmusová
Lokalita:Ostrava
Zavolat:Zobrazit kontakt
ID inzerátu: 4167922     Vloženo: 12.05.2022

Ukázat na mapě
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01