Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Zámečník forem

Pro našeho významného klienta v oblasti technologie hledáme zámečníka forem.

Hledáte právě tuto pozici? Neváhejte nás kontaktovat.

Pošlete nám životopis nebo nás přijďte osobně navštívit na pobočku do Ostravy a můžete nastoupit ihned.

Podrobnější informace Vám poskytneme na naší pobočce v Ostravě.

Hledáme zkušení zaměstnance na pozici zámečníka forem.

NÁPLŇ PRÁCE:

* údržba lisovacích nástrojů a příslušenství, jejich skladování a konzervace
* navážení a vyvážení forem
* menší opravy lisovacích nástrojů a příslušenství
* vedení záznamů o opravách a údžbách
* obsluha specializovaného vybavení

Jedná se o práci ve 2 směnném provozu ( ranní a odpolední )

Těšíme se na Vás

Požadujeme vyučení v technickém oboru, výhodou bude zkušenost z formírny/ nástrojárny nebo údržby. Pokud jste čerstvým absolventem, rádi vás zaučíme :) Výhodou je základní znalost němčiny. Zdravotní způsobilost, čistý rejstřík a flexibilitu.

*hodinová sazba: 135kč/hod
*výkonostní prémie: až 28kč/hod
*přítomnostní prémie 12kč/hod
*příplatek za přesčas 50%, noční 20% a ostatní příplatky dle zákoníku práce

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Ostrava