Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Zástupce/kyně manažera prodejny Ostrava

více o nabídce >>

Zástupce/kyně manažera prodejny
Baví tě obchod a výzvy? Umíš komunikovat a hledat řešení? Pokud jsi odpověděl ANO, pak hledáme právě tebe na vedoucí pozici Zástupce/kyně manažera prodejny na našich prodejnách.
Náplň práce:
- spoluzodpovědnost za řízení prodejny
- plnění klíčových ukazatelů, reporting
- zodpovědnost za dodržování procedur dle interního nastavení
- řízení a rozvoj týmu zaměstnanců ve spolupráci s manažerem prodejny
- komunikace se zákazníky

Profil uchazeče:
- SŠ/SOU vzdělání
- 1-2 roky praxe na vedoucí pozici v maloobchodě
- zaměření na plnění klíčových ukazatelů
- zkušenost s náborem a vedením zaměstnanců
- proaktivní a pozitivní přístup ke změnách, schopnost jejich prosazení
- samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Co Vám nabízíme:
- stravenky jsou u nás samozřejmostí
- příspěvek na dopravu
- MultiSport kartu
- péči o zdraví (očkování, vitamíny, preventivní vyšetření)
- věrné zaměstnance odměňujeme dovolenou navíc
- mobilní telefon máš i k soukromým účelům
- možnost profesního růstu
- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- roční bonus

Přispějte i Vy k tomu, aby se Albert stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrava