Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Administrativa s NJ

více o nabídce >>

Jaká bude Vaše náplň práce?
- denní komunikace se zákazníky a zahraničními partnery v německém jazyce (e-mail, telefon)
- příprava cenových nabídek, pravidelná komunikace s kolegy z jiného oddělení
- příprava a evidence administrativních dokumentů

Pokud si na následující otázky odpovíte ANO, neváhejte se nám ozvat!
- Jste komunikativní typ a rádi byste v komunikaci využili německý jazyk?
- Měli byste rádi své portfolio zákazníků?
- Baví Vás administrativa a příprava a evidence dokumentů?
- Rádi byste si našli práci ve stabilní společnosti?
- Chtěli byste nabrat zkušenosti, případně si rozšířit pole působnosti?

- možnost posunout se na &quot;další level&quot;
- 5-6 týdnů dovolené
- využití 24.000 Kč na využití dle vlastního uvážení (sport, zdraví, cafeterie, aj.)
- roční finanční bonus
- 2-3x týdně home office
- flexibilní pracovní doba
- stravenky

Mzda:23 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrava