Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Sales Assistant značkové prodejny

Zajímá Vás móda? Jste pro-zákaznicky zaměřený/á, pozitivně naladěný/á a rád/a komunikujete s lidmi? Pak jste to právě Vy koho hledáme!

Do prodejny s luxusním zbožím a ikonickou značkou známou po celém světě převážně svou kreativitou a kvalitou, hledáme asistenta/ku prodejny.

Náplň práce:
- komunikace s dodavateli, příjem a výdej zboží
- vizualizace prodejny (doplňování zboží, starost o její vzhled)
- poradenství zákazníkům při výběru
- podílení se na budování a zachování značky

Pozice je vhodná i pro absolventy. Na věku nám nezáleží. Pokud jste reprezentativní, rádi komunikujete s lidmi, směny Vám nedělají problém a máte i nějaké základy angličtiny, pak jste náš člověk! Jsme otevření a ochotni se domluvit, pokud v rámci směn nebudete moci. Vše je na domluvě.

Požadavky:
- zájem o módu
- komunikativní dovednosti a zájem poradit při výběru
- AJ pokročilá úroveň ( schopnost porozumět a domluvit se)
- reprezentativní vzhled
- příjemné a milé vystupování
- flexibilita (ochotu pracovat na případné směny, krátký a dlouhý týden)

Co nabízíme?
- slevu na firemní produkty
- práce pro celosvětově známou značku
- atraktivní balíček platů a bonusy
- osobní i profesní rozvoj Vašeho potenciálu

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrava