Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

40.000 - 80.000,- Software Developer – DevOps, TDD, SAFe - Ostrava

Chceš se podílet na vývoji core systému pro finský veřejný sektor? Chceš pracovat ve skvělém týmu a s nejnovějšími technologiemi? Pak máme místo právě pro Tebe!

Pro našeho klienta finskou společnost poskytující IT služby hledáme SW Developer. Patří mezi vedoucí společnosti poskytující IT služby v severní Evropě a je globálním lídrem ve vybraných segmentech
Práce v Ostravě

Náplň práce:
- SAFe certifikát
- zkušenosti se SCRUM

- vzdělání zaměřené na IT
- angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem
- dovednosti: advanced C#, .NET Core 2.0 &amp; ASP.NET Core RESTful/JSON - Web API - design databází
- praxe v oboru
- dále znalost:
o Angular
o SpringBoot
o Microservices
o Docker
o Linux RedHat
o MySQL

- Místo výkonu práce: Ostrava (+ HomeOffice)5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč, z toho zaměstnavatel hradí 55 Kč
- příspěvek na životní / důchodové pojištění, po 3 měsících v hodnotě 600 Kč/ měsíčně, po 36 měsících 1 200 Kč / měsíčně, po 72 měsících 1 800 Kč / měsíčně
- v kuchyňkách káva a čaj zdarma, v pondělí a ve středu ovoce zdarma
- kurzy angličtiny, interní a externí školení – „hard / soft skills“
- příjemné pracovní prostředí s možnosti odpočinku v relaxačních zónách (Xbox, fotbálek, šipky, kulečník apod.)
- Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
- fitko v budově zdarma ????
- nástup možný IHNED
- mzda 40.000 – 80.000,- dle zkušeností

Mzda:40 000 - 80 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ostrava