Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Práce ve výrobě, až 30.000 Kč, příspěvek na ubytování #YMWB2

Hledáte pohodovou a nenáročnou práci v silné, stabilní společnosti a chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Pak máme práci pro Vás! Hledáme pracovníky na různé pozice do výroby - montéry, pracovníky elektrodílny, svářeče, elektrikáře, operátory CNC. Místo výkonu práce je v Břeclavi, ale aby se Vám vyplatilo pracovat v Břeclavi, poskytneme Vám PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ ve výši 3500 Kč/měsíc.

Náplň práce:
Po zaškolení budete mít na starosti montáž a servis výtahů a eskalátorů nebo montáž elekrokabelů PŘÍMO na místě pracoviště, v případě zájmu je zde možnost výjezdů na montáže do zahraničí.
U pozice operátor CNC se jedná o obsluhu CNC frézek, obráběcích strojů.

Místo výkonu práce: BŘECLAV

pozice montér, svářeč, pracovník elektrodílny:
- min. základní orientaci ve výkresové dokumentaci nebo studium strojního oboru (možno ho mít i nedokončené!)
- nebo zkušenost s montáží a spojováním elektrokabelů (např. v automotive)

pozice operátor CNC:
- nutná praxe s obsluhou CNC strojů (nejlépe frézy) nebo vyučení v oboru obráběč kovů apod.

pozice elektrikář:
- vzdělání v elektrooboru
- alespoň propadlá vyhláška 50 §6

- zajímavé mzdové ohodnocení (cca 23 000 Kč montér, cca 23.000 - 25.000 Kč elektrikář a cca 26-30 000 Kč operátor CNC)
- motivující příplatky
- příspěvek na ubytování 3 500 Kč/měsíc
- 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
- týden dovolené navíc (5 týdnů)
- práci na 2 směny (ranní 6-14, odpolední 14-22 (pozice montér, elektrikář)
- dotované stravování přímo v areálu podniku (obědy za 25 - 30 Kč)
- u pozice operátor CNC navíc náborový příspěvek 25.000 Kč
- možnost práce přesčas a následného proplacení či čerpání náhr. volna kdykoli dle domluvy
- možnost výjezdů na montáže do zahraničí

Mzda:19 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Ostrava