Profil firmy    Další pozice

Pálení na RANNÍ směny!

Jde Vám pálení pěkně od ruky a hledáte nové uplatnění? Rád byste pracoval na ranní směny a nedojížděl příliš daleko? Pokud je Vaše odpověď v obou případech ano, zašlete nám svůj životopis a nastupte do nové práce co nejdřív!

Co Vás čeká?
- čištění hrdel, plášťů a podvozků veronik od železných a struskových usazenin
- práce na RANNÍ směny s možností odpoledních a nočních

Co očekáváme od Vás?
– paličský průkaz (řezání a drážkování kyslíkem, opalování a děrování kyslíkovým kopím)
– vazačský průkaz VÝHODOU
– zkušenosti na obdobné pozici vítány
– trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav

Co Vám nabízíme?
– hezké platové ohodnocení + příplatky nad rámec zákona (za směnnost + za rizika + za přesčasy)
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– závodní stravování (pouze 25 Kč/oběd) a pitný režim na pracovišti
– bezplatné vzdělávání a čištění pracovního oděvu
– zvýhodněné volání a sleva na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

pracoviště:Ostrava, Ostrava
Nástup:Ihned
Mzda:23000 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Zadavatel:Zdeňka Foltýnová
Lokalita:Ostrava
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3296052

Ukázat na mapě