ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní
Profil firmy    Další pozice

Koksař - Ostrava (možnost pro absolventy)

Máte zkušenosti z oblasti těžkého průmyslu, nebo chuť je získat? Hledáte stabilitu a zázemí silné společnosti? Nebojíte se práce, ale očekáváte za ni adekvátní ohodnocení a možnost dalšího profesního růstu? Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat co nejdříve!

Náplň práce:

  • obsluha snímače dveří strojní a koksové strany
  • ruční dočišťování dveří a zárubní u komory
  • obsluha předlohy koksárenských baterií
  • odpovědnost za čistotu a průchodnost stoupaček a ministoupaček předlohy
  • obsluha rampy
  • udržování pořádku na pracovišti
  • mazání obsluhovacích strojů

Naše požadavky:

  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme na oplátku: – zajímavé platové ohodnocení – příplatky nad rámec zákoníku práce – 25 dnů dovolené – závodní stravování – zvýhodněné volání – bezplatné vzdělávání – nadstandardní zdravotní péči – možnost nejen profesního růstu – pro absolventy možnost přejít do TRAINEE PROGRAMU společnosti – nástup IHNED!

pracoviště:Ostrava, Ostrava
Nástup:Ihned
Mzda:23000 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:3
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Lokalita:Ostrava
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3092695

Ukázat na mapě