Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Technik nástrojárny 200 Kč/hod. Olomouc

Do prosperující společnosti s více než 50 lety zkušeností, která se díky technologii vstřikování plastů stala celosvětovým lídrem na trhu vyrábějící funkční komponenty do automobilů značek Volkswagen, BMW, Porsche,… hledáme vhodného kandidáta na pozici nástrojárny.
Vhodné i pro absolventy.

Pracovní náplň
• preventivní údržba vstřikovacích forem
• opravy vstřikovacích forem dle požadovaných specifikací
• spolupráce s externími nástrojárnami a dodavateli
• spolupráce s úsekem kvality, výroby atd. (podpora a technické řešení problémů)
• péče o svěřená zařízení, nástroje a dokumentaci
• po zaškolení práce s 3D modely

Požadujeme
• technické vzdělání v oboru nebo podobné (SŠ nebo vyučení)
• ochota pracovat na 3 směny
• předchozí praxe výhodou
• orientace v technické dokumentaci
• alespoň základní znalost práce s 3D výhodou
• zodpovědnost, samostatnost, technické myšlení
• schopnost učit se, zorganizovat si práci, komunikovat a hledat řešení

Nabízíme:
• možnost dalšího vzdělávání (interní, externí) i profesního růstu
• mzda 200 Kč/hod.
• ke mzdě měsíční bonus až do výše 12% ze základu (bonus za výsledky)
• firemní akce
• tým fajn kolegů a zázemí mezinárodní společnosti, čisté prostředí
• stabilitu mzdy

Mzda:200 - 210 Kč/hod.
Počet míst:3
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Základní

Lokalita:Olomouc