Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

ZÁKAZNICKÁ PODPORA ESHOPU - MAIL, TELEFON, 21500-26000 + prémie

více o nabídce >>

Co vás čeká

Naše společnost, Ludom Nábytek, provozující eshop, zaměstná nového kolegu na pozici OBSLUHA ZÁKAZNÍKA ESHOPU.
Jsme dynamickou společností ve fázi rozvoje. Pravidelně pracujeme na zlepšení kvalifikací našich zaměstnanců a stejně tak služeb pro naše zákazníky. Pyšníme se energickým a zaangažovaným týmem, který stmeluje jak společná práce a cíl, tak různé firemní akce a teambuildingy.
U nováčků je pro nás důležitější jejich nastavení a vlastnosti před zkušenostmi z předchozích prací.

Své životopisy zasílejte prostřednictvím tlačítka odpovědět.

- vyřízení požadavků zákazníka prostřednictvím telefonu a mailové komunikace
- upřednostníme uchazeče s komunikativnosti na vysoké úrovni
- oceníme vlastnosti jako jsou schopnost organizace práce, pečlivost, příjemné vystupování, pro-zákaznický přístup, nastavení na vyřešení požadavků zákazníků a zodpovězení jejich dotazů
- pracovní doba 9:00-17:30

- práce ve stabilní společnosti, dlouhodobou spolupráci
- platové ohodnocení 21500, po zaučení možnost navýšení
- práci v energickém kolektivu
- pravidelné školení
- pomoc kolegů z týmů v období zaškolení

Mzda:21 500 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Olomouc