Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Software developer

Do našeho olomouckého travel-tech startupu hledáme silně motivovaného jedince, který se nebojí výzev a chce se podílet na globálním úspěchu!

Worldee je moderní online cestovatelský deník, plánovač cest a sociální síť pro cestovatele z celého světa. Pomáháme cestovatelům sdílet, vizualizovat a plánovat jejich cestovatelské zážitky.

Náplň práce:

– návrh a vývoj webové aplikace postavené na Nette Frameworku
– práce v malém (6), rozšiřujícím se startupovém týmu
– práce na nových funkcionalitách + údržba stávajících

Požadované znalosti a zkušenosti:

– vývoj webové aplikace
– nette framework, PHP 7
– REST, integrace externích služeb
– HTML, CSS3, JavaScript (jQuery)
– Git

Výhodou:

– znalost LESS
– zkušenosti s vývojem front-endu (Webpack, React)
– Bootstrap (pouze administrace)

Nabízíme:

– odměna: 40 000,- až 56 000,- Kč dle seniority
– flexibilní pracovní doba: 40 hod./týdně
– příležitostný home office po vzájemné dohodě
– práce na IČ
– místo práce: Olomouc
– možnost být na začátku globálního úspěchu
– práce bez šéfa, všichni táhneme za jeden provaz
– uplatnění a realizace vlastních nápadů a řešení
– možnost projet se ve Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP560-4, Ford Mustang GT nebo Fiat Multipla (poslední uvedené možno využívat jako firemní vozidlo)
– společné firemní stmelovačky
– práce v punkovém startupovém kolektivu
– ping pong v kanclu
– unlimited káva &amp; čaj

Mzda:40 000 - 56 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Olomouc