Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Provozní manažer - nově otevírané trampolínové centrum

Trampolínové centrum Jump Planet Olomouc hledá zaměstnance na pozici:

PROVOZNÍ MANAŽER

Místo výkonu práce: OC Olympia Olomouc

Popis práce:

• Vedení a řízení týmu spolupracovníků, motivace a školení zaměstnanců, vytváření pozitivních vztahů na pracovišti
• Formování organizační kultury (vytváření klima)
• Řízení lokálního marketingu
• Obchodní činnosti - akvizice nových zákazníků a odběratelů (vyjednávání)
• Řízení nákupů a prodeje na recepci (skladové zásoby, analýza prodejnosti)
• Řešení aktuálních problémů a zvládání krizových situací
• Zodpovídání za provoz pobočky (umístěné v obchodním centrum, výměra prostor 1000 m²)

• Schopnost efektivně komunikovat s týmem i s klienty
• Prokazatelná zkušenosti ve vedoucí pozici (nejméně 2 roky), zkušenosti s vedením lidí
• Manažerské dovednosti včetně time managementu
• Samostatnost a organizace práce
• Dlouhodobá spolupráce
• Vztah ke sportu výhodou / zkušenosti v oblasti služeb
• Mobilita (řidičský průkaz kategorie B)
• Schopnost základní komunikace v angličtině
• Spolehlivost a zodpovědnost

Požadované dokumenty:

• Životopis
• Motivační dopis

• Hlavní pracovní poměr
• Základní fix + obratový bonus
• Nástup ihned
• Flexibilitu
• Zajímavou a různorodou náplň práce

Mzda:25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Olomouc