Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Specialista zákaznické linky - INNOGY

Staňte se členem týmu specialistů pro péči o zákazníka na zákaznické lince. Budete řešit požadavky zákazníka na příchozí lince. Rozvíjejte své komunikační dovednosti a vydělávejte si prací, která Vás bude bavit.
Náplň práce:
klientská podpora
příjem požadavků zákazníka
práce s interní databází a systémy
drobná administrativa
optimalizace zákazníkových služeb

I bez zkušeností Vás všechno rádi naučíme!

- znalost práce s PC
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
- dlouhodobou spolupráci

- bezplatné školení komunikačních a prodejních dovedností, které uplatníte i mimo zaměstnání
- fixní mzda a progresivní bonusový systém (až 15.000,- výkonnostní bonus)
- 5 týdnů dovolené
- stravenky pro věrné zaměstnance
- samostatné vedení jednání se zákazníky
- motivační soutěže i mimopracovní aktivity
- snadná dostupnost MHD
Benefity pro zaměstnance:
- horké nápoje (káva, čokoláda, čaj) neomezeně a zdarma
- multisport karta s možnosti využití po celé ČR
- hodinové příplatky za prodejní výsledky
- stravenky
- individuální projektové motivační odměny
- firemní i mimofiremní akce a večírky

Nástup duben.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí odpovědního formuláře nebo na adresu.

Splňujete-li naše požadavky, budeme Vás do 3 pracovních dnů kontaktovat s možností osobní schůzky.

Navštívit a kontaktovat nás také můžete na FB Quality Brands (Official) -

Mzda:18 400 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Olomouc