Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Mzdová účetní, 6hod/den., nástup ihned.

více o nabídce >>

Mzdový/á účetní

Pracoviště: Hodolanská č.p. 413/32, Olomouc.

Náplň práce: výpočet mezd všech zaměstnanců společnosti, kontrola správnosti převodu z docházkového systému, bonusy, změny osobních údajů apod., roční uzávěrka zakládání mzdových listů, kompletace osobních spisů zaměstnanců, komunikace se zdravotní pojišťovnou, oznamování nástupů. (Znalost účetního programu POHODA výhodou)

Praxe v oboru mzdová účetní, podvojné účetnictví, pokročilá znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, zkušenosti v oblasti účetnictví, samostatnost, velké pracovní nasazení, flexibilitu, svědomitost, spolehlivost. Praxe v zaměstnávání zaměstnanců s handicapem.

Úvazek: zkrácený 6hod.

Vhodné pro OZP.

Nabízený plat: 15.750+osobní ohodnocení dle počtu spočtených mezd. Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe POUZE na adresu:

Mzda:15 750 - 21 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Olomouc