Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Nabídka již není aktivní
Profil firmy    Další pozice

Operátor výroby

Do společnosti, která se během několika let stala jedničkou ve svém oboru, hledáme nové kolegy! ☼ Jste fanouškem zdravého životního stylu? Chcete pracovat ve společnosti, která se pyšní svou vynikající pověstí, která přesahuje i hranice České republiky? → URČITĚ ANO! Tato společnost díky nejmodernějším technologiím již nemá na trhu žádnou konkurenci a jsou s ní spojována i jména hned několika profesionálních sportovců. Vzhledem k velkému zájmu o vyráběné produkty, hledáme kolegy na pozice OBSLUHUJÍCÍ STROJE NA VÝROBU POTRAVIN A DALŠÍCH POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ. Výroba je velká a strojů je hned několik, proto je k dispozici hned několik různorodých pracovních pozic.

► Věk 18 let ► Minimální vzdělání – střední odborné (vyučen) ► Ochota pracovat do konce roku na třísměnný provoz, poté na 12ti hodinové směny ► Aktivní přístup k práci a kladný vztah k zdravému životnímu stylu

► Nástupní mzda OD 19 500 Kč/měsíc + příplatky → po 3 měsících navýšení mzdy až o 2 000 Kč ► HPP ► Práce ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem ► Moderní, čisté prostředí ► Stravenky ► Slevy na produkty ► 5 týdnu dovolené ► Kariérní růst ► Možnost prohlídky ► Nástup ihned Zaujala Vás tato nabídka? ANO! Neváhejte mě kontaktovat :)

Nástup:Ihned
Mzda:19500 - 26000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ
vzdělání:Vyučen

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Lokalita:Olomouc
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3097139


Ukázat na mapě
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí