Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních výrobků

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce:
- Řezání bezpečnostních pásů z role na určenou délku a to na speciálním řezacím stroji.

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost , rozhodnost, technicky zdatný z důvodu obsluhy a seřízení řezacího stroje;

Nabízíme: stravenkový paušál , odměny dle směrnice pro odměňování;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem osobně v době od 9:00 - 13:00 hod. na adrese: NRudé armády 89, 289 13 Zvěřínek (areál Temacu) nebo telefonicky v době od 8:00 - 20:00 hod..

pracoviště:Zvěřínek, Zvěřínek
Nástup:01.06.2023 -
Mzda:25 500 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:KUTIFEL s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Nymburk