Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nymburk >>

ELEKTRIKÁŘ/KA – OŽIVOVÁNÍ STROJŮ! (30 – 40 000 Kč)

Sníte o práci v menší firmě, která vás pohltí svou příjemnou a rodinnou atmosférou? Bavila by vás elektromontáž strojů a vlastníte výuční list v oboru elektro? Pak by se vám mohla líbit práce na tomto moderním, čistém a skvěle vybaveném pracovišti!

Jaká bude náplň práce?

• Zapojování el. výstroje podle el. schémat
• Čeká vás kontrola a testování našich strojů
• Budete se podílet na elektromontáži zajímavých strojů
• V případě zájmu se nabízí pracovní cesty do zahraničí za našimi klienty!

• Do týmu potřebujeme hlavně šikovné ruce, které se nebojí manuální práce
• Alespoň výuční list v oboru elektro je u nás nutností
• Zodpovědný postoj k odvedené práci
• Spolehlivost a pozitivní přístup
• Pokud máte aspoň nějaké znalosti angličtiny či zkušenosti se Siemens S7 ovládáním, skvěle vás za to ohodnotíme! :-)

• U nás budete pracovat ve dvousměnném provozu
• Moderní a čisté pracovní prostředí
• Rodinná atmosféra na pracovišti
• Získáte navíc 13. a 14. plat!
• Zajistíme vám dotované obědy či stravenkový paušál

Mzda:30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Nymburk