vedoucí provozovny nymburk

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Požadujeme: SŠ nebo VŠ (dopravní, technický nebo automobilový směr), zkušenosti s vedoucí pozicí nebo autobusovou dopravou výhodou, práce na PC (MS Office, Internet, e-mail), schopnost naučit se interní PC programy, řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič/-ka, kvalitní plnění pracovních úkolů. aktivní přístup k práci, schopnost vést a motivovat podřízené;

Náplň práce: vede chod provozovny - různorodá práce na vedoucí pozici, plánuje oběhy vozidel, řeší každodenní operativu - výluky, stížnosti apod., aktivně se podílí na náboru řidičů autobusů, správa odbavovacích zařízení;

Nabízíme: jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, prémie, příspěvek na lázeňské pobyty, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon, notebook;

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod..

pracoviště:Nymburk Nymburk Doprav..., Nymburk
Nástup:01.01.2020 -
Mzda:30000 - 40000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o.
Lokalita:Nymburk
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3508553