Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nový Jičín >>

Hledáte práci, kde si Vás budou vážit? Rádi byste pracovali pro společnost, která Vám poskytne odpovídající zázemí, dá Vám jistotu stabilního příjmu i zaměstnání? To vše a mnohem více Vám můžeme nabídnout u nás, ve společnosti DHL Express, divize Freight.

Pro pracoviště v Novém Jičíně (s velmi dobrou dostupností MHD a zastávky Průmyslový park), hledáme nové kolegy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
* Manipulace se zbožím, příprava zboží k expedici, kontrola zboží.
* Vykládka a nakládka vozidel.
* Obsuha VZV po většinu pracovního dne.

POČÍTEJTE S TŘÍSMĚNNÝM PROVOZEM!
* V neděli začínáme noční směnou ve 22:00 hodin. Tato směna končí v pondělí v 6:00 ráno. Ranní směna je od 6:00 do 14:00 a odpolední směna je pak od 14:00 do 22:00 hodin.

Za práci v noci samozřejmě dostanete příplatek.

OČEKÁVÁME OD VÁS:
* Ochotu pracovat ve směnném provozu.
* Manuální zručnost při řízení VZ vozíku a nadšení pro práci s ním.
* Čistý trestní rejstřík.
* Uvítáme předchozí praxi ve skladu.

NABÍZÍME VÁM:
* Odpovídající finanční ohodnocení a výplata do 6. dne v měsíci.
* Možnost práce přesčas - pokud budete chtít, můžete si přivydělat.
* Osobní balíčky každé 3 měsíce - najdete tam např. prášek na praní, mýdlo, kávu a další.
* Stravenky v hodnotě 70,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem (cca 1500,- Kč v čistém ke mzdě navíc).
* Práci v moderním, temperovaném skladě vybaveném moderní technikou.
* Přátelský kolektiv, kde si navzájem vycházíme vstříc.

DÁLE VÁM NABÍZÍME TYTO BENEFITY:
* 25 dní dovolené.
* Po roce spolupráce od nás dostanete příspěvek na penzijní/životní připojištění.
* Můžete využít 3 dny zdravotního volna.
* Výhodné mobilní tarify od O2, T-Mobile pro sebe i své blízké.
* 6000,- Kč každý rok na jazykové vzdělávání.

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se o práci u nás ucházeli? Pak už zbývá jediné - pošlete nám svůj životopis!

Mzda:21 500 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Nový Jičín