Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nový Jičín >>

Kováři, čtěte! Nástup rovnou do kmene a náborový příspěvek 15 000 Kč!

Jste fyzicky zdatný a manuální práce se rozhodně nebojíte? Máte zkušenosti na pozici kováře? Nebo hledáte uplatnění a chcete zkusit něco nového? Nabízíme nástup do kmene, zajímavé benefity a náborový příspěvek! Volejte, pište, nebo přijďte rovnou osobně!

Co Vás čeká?
- vkládání a ohřívání materiálu v kovářských pecích a výhních
- provádění předkování a kování na kovacích agregátech (válce, buchary, lisy)
- výroba výkovků a výlisků pro různá průmyslová odvětví
- výroba nářadí a nástrojů pro kolejová vozidla

Co požadujeme?
- fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat v nepřetržitém provoze
- dobrou pracovní morálku
- zkušenosti na pozici kováře VÍTÁNY
- vazačský průkaz VELKOU VÝHODOU

A co za to?
- nástup rovnou do kmene
- možnost náborového příspěvku ve výši 15 000 Kč!
- zajímavé platové ohodnocení (základ + docházkový bonus + příplatek za směnnost)
- 25 dnů dovolené
- dotované stravování
- a řadu dalších příspěvků (na zdravotní dovolenou, sport, kulturu a další)

Mzda:23 500 - 29 500 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Nový Jičín