Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Náchod >>

sociální pracovník - OSP

Město Nové Město nad Metují vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka Oddělení sociální prevence - kolizního opatrovnictví a poručenství

Pracovní náplň:

- zajišťování agendy sociálně-právní ochrany dětí – výkon kolizního opatrovnictví a poručenství
- zajištění nejlepšího zájmu dítěte, zjišťování jeho názoru, poskytování zpráv v rámci soudních opatrovnických řízení včetně účasti u soudů

Co od Vás očekáváme:
- praxi v oblasti sociální práce
- orientaci v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce
- zkouška odborné způsobilosti při sociálně-právní ochraně dětí výhodou
- dobrou znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- komunikační dovednosti
- schopnost týmové spolupráce
Předpoklady dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách:
- bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
- zdravotní způsobilost
- odborná způsobilost
Kvalifikační předpoklady dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách: - vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu.

- stabilní zázemí úřadu územní samosprávy - podpora profesního i osobního rozvoje
- po zkušební době osobní ohodnocení
- mimořádné odměny
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- 3 dny zdravotního volna
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif
- kurzy angličtiny

Podrobnější informace na stránkách města Nové Město nad Metují v sekci volná pracovní místa.

Nástup:01.09.2023 -
Mzda:26 600 - 37 170 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Nové Město nad Metují