PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ VZDUCHOTECHNIKY

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

V případě zájmu kontaktujte paní Zdeňku Sukovou na emailové adrese: nebo telefonním čísle:
Požadavky:
Vyučení technického směru, ŘP skup. B popř. skup. C výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, nekonfliktní, časová flexibilita,
jedná se o fyzicky náročnou práci, hrubá mzda je závislá na zkušenostech.

Pracovní náplň:
Zajištění veškerých činností spjatých s výrobou a montáží vzduchotechniky, montáž dílců vzduchotechniky, dopravování dílců na zakázku, dodržování postupů BOZP a PO, odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Zaměstnanecké výhody:
Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, stravenky

Pozice je vhodná i pro absolventy a občany/-ky z EU.

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

pracoviště:Nová Paka, Nová Paka
Nástup:01.03.2019 -
Mzda:18 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst:4
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:HORSUK s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Nová Paka