Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mělník >>

PROJEKTANT Elektro/MaR

Pro ryze českou společnost sídlící v Neratovicích a Kutné Hoře hledám kandidáty pro projektování v oboru Elektro či MaR!
Jste zkušeným projektantem a porozhlížíte se po změně? Nebo máte zkušenosti menší, ale chcete je dále rozvíjet? Hledáte stabilního zaměstnavatele a férového šéfa? Výborně, my hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- projektování v oblasti Elektro nebo MaR
- cenotvorba a tvorba objednávek a technických zpráv
- komunikace s investorem a dodavateli
- příprava podkladů pro výběrová řízení

- elektrotechnické vzdělání
- znalost práce na PC (AutoCAD či EPLAN výhodou)
. praxe v oblasti elektrodokumentace
- řp. B
- chuť do práce

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
- trvalý pracovní poměr
- zázemí ryze české, prosperující společnosti
- příjemné a přátelské prostředí
- zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Neratovice nebo Kutná Hora

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Neratovice