Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Prostějov >>

Klientský pracovník, Němčice nad Hanou

více o nabídce >>

Popis pozice:

vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce (práce převážně se zpracováním zásilek od podavatelů)
případná nabídka služeb smluvních partnerů (ČSOB a ČSOB pojišťovna)
prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů
příjem poštovních zásilek a poukázek

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou
trestní bezúhonnost
výborné komunikační schopnosti, zkušenosti a praxi v oblasti prodejních dovedností, odolnost vůči stresu
spolehlivost a smysl pro detail
praxe s prodejem produktů a služeb výhodou

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení na základě plnění osobního plánu prodeje
pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, zkrácenou pracovní dobu 29,20 hodin týdně
rozvoj obchodních dovedností
5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké, možnost vstoupit do programu MultiSport, příspěvek na dětské tábory nebo na ubytování v našich rekreačních zařízeních a další benefity.
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
možnost karierního růstu

Kontakt:
Luděk CoufalTel.:
Poznámka:
Nástup ihned, nebo dle domluvy
Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete nám, prosím, svůj životopis kliknutím na tlačítko &quot;Odpovědět&quot;.
V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s.p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:3
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Němčice nad Hanou