Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Most >>

MANAŽER/KA TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA /// MOST

Pro naše vznikající skvělé trampolínové centrum z JUMP Family přímo v MOSTě hledáme sportovní osobnost pro vedení trampolínového centra s důrazem na dosahované výsledky a realizaci marketingových aktivit a akcí.

Popis pozice:
kolega/kolegyně na této pozici samostatně řídí svůj tým a vede jej k požadovaným výsledkům. Realizuje aktivity centra, stará a dohlíží na provoz, na spokojenost zákazníků!
Komunikuje se společnostmi B2B, ZŠ, SŠ a sportovními kluby s cílem jim nabídnout sportovní a teambuildingové aktivity v jumpfamily.cz

Určitě také řeší vznikající situace dané provozem, řídí provoz centra, plánuje směny zaměstnancům a spolupracuje s trenérským týmem a věnuje svůj čas pro skvělou zkušenost a spokojenost návštěvníků. O své práci, návrzích a výsledcích se radí s partnery, kterým shrnuje a popisuje aktivity a předkládá návrhy k realizaci.

Chceme Vás s ukončeným SŠ anebo VŠ vzděláním
Praxi v pozici při řízení týmu a provozem či Operations rolí
Měl/a byste být sportovec tělem i duší
Jasná věc, že musíte zvládat komunikaci s lidmi na výbornou
A také dost dobře umět pracovat s balíkem MS Office
- vedení týmu zaměstnanců
- řízení komunikace a řešení situací
- monitoring a kontrola nastavených procesů
- reporting

Chceme Vás co nejdříve, abychom mohli začít a otevřít provoz co nejdříve!
Dejte nám o sobě vědět a napište nám e-mailem, proč zrovna máme vybrat Vás pro naši spolupráci.
Těšíme se!

Mzda:30 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Most